nová kolekce zima 2022

Rok se s rokem sešel a pomalu nám začínává nová lyžařská sezóna.  Samozřejmě i letos jsme si pro vás připravili spoustu novinek.

To nejlepší na začátek: značka ONE MORE své portfolio nově rozšířila o lyže. Milovníci tohoto italského luxusního oblečení a doplňků tak mohou ladit od hlavy až k patě. Lyže si u nás v půjčovně samozřejmě můžete i zapůjčit a vyzkoušet jak jste zvyklí 🙂  Vedle lyží pro Vás máme i novou originální kolekci z  technického 4směrného streče, která nabízí vysoce funkční kousky dokonalých střihů, materiálů a barev.

Ani představitelé francouzské sportovní elegance letos nezůstali pozadu. V POIVRE BLANC to dotáhli do detailu. Vzor řetízku s monogramem a mýtickým symbolem horské květiny protěže Leontopodium nivale Vás dostane. Naleznete ho v dámské i dětské kolekci a můžete se tak sladit se svými ratolestmi. Nový design oblečení pro děti je navíc opět plný barev a roztomilých motivů, díky kterým se vám i ti nejmenší budou rádi oblékat.

Co by to bylo za zimu bez MOON BOOTs? Letošní novinka Icon Met Gold je boží. No zkrátka echt gold. A není lepšího Apreski outfitu než Moon Boots a k nim nějaký pěkný svetřík. A ty nejlepší jsou přece od NEWLAND. Neotřepaná vintage klasika, kterou lze vzít na svah i do baru. V nové kolekci opět naleznete spoustu vzorů a barev. Letos jsme zároveň nabídku rozšířili i o jejich úžasné mikiny s kapucí.

A v neposlední řadě bezpečnost především, takže helma je základ. Helmy KASK jsou díky svému nezaměnitelnému vzhledu zároveň i módní doplněk. V e-shopu Skicentrum EDEN nabízíme čerstvou novinku tohoto výrobce: Omegu, první KASK závodní helmu s FIS parametry, kompletně designovanou a vyrobenou v Itálii. A to rovnou ve dvou verzích – White a sofistikovanou Carbon. V kombinaci s brýlemi KOO se všem rozšíří obzory a zážitky z lyžování.

Nové kolekce spolu s dalším zbožím naleznete kromě eshopu i v naší kamenné prodejně v Praze 10.  V Edenu vám rádi poradíme s tím nej zimním outfitem dle Vašeho přání. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Skicentrum EDEN