půjčovna skialpů skicentrumEDEN

To že se o Vás v Edenu perfektně postaráme při výběru nového lyžařského vybavení, možnostmi Testcentra, naší bohaté půjčovny a špičkového servisu už víte. Co ale možná ještě nevíte je, že jsme si pro Vás na letošní zimu připravili půjčovnu skialpů.

Chcete vyrazit na skialpovou túru s partou přátel? Chystáte na skialpový kurz? Nebo si prostě jen chcete zkusit to, co oslovuje stále více zimně naladěných nadšenců? Postaráme se o Vás!

V naší půjčovně najdete extrakt toho nejlepšího vybavení jak jinak než z Itálie.

Boty Scarpa F1 Rent – jedna z nejkomfortnějších skitouringových bot na trhu, vyniká celkovým komfortem a rozsahem kroku ve „walk“ módu.

Lyže Blossom Xplore 87 – skvěle vyvážená, všestranná touringová lyže s lehkým rockerem na špičce, se postará o přirozené vedení i ve volném terénu. Připravené včetně mixových pásů Montana.

Vázání ATK Rent – ikona současné nabídky skialpových vázání na trhu, jednoduchá obsluha a těžko uvěřitelných 290g.

V půjčovně najdete také vyhlášené skialpové hole Leki – Haute Route a Aergon 3. Pokud se na skialpy chystáte poprvé, nemějte obavy. Veškerou manipulaci s materiálem Vám na místě ukážeme. Pro představu o cenách půjčovny koukněte do ceníku skialp půjčovny. Pak už se jen zastavte vyzkoušet vhodnou velikost bot a zarezervovat si vybranou kombinaci v našem rezervačním systému.

Těšíme se na Vás v Edenu, nebo někde ve stopě na kopci : )

Tým Skicentra EDEN