FAQ.Zde najdete časté dotazy našich zákazníků, které jsme pro vás seřadili do jednotlivých příslušných sekcí. Pokud máte dotaz, který zde není uveden, neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 601 576 783, rádi vám jej zodpovíme a poradíme.

OBCHOD

  • Prodáváte i snowboardy a vybavení na ně?

Specializujeme se na vybavení pro sjezdové lyžování, proto u nás výše zmíněný sortiment vynahrazuje 23 značek profesionálního vybavení pro tuto oblíbenou sportovní aktivitu. Vybírat lze z prověřených a kvalitních výrobců jako např. Poivre Blanc, Jet Set, Toni Sailer, Kask, Neon, Blossom a mnoho dalších.

  • Dá se u prodejny parkovat?

Samozřejmě, tuto možnost bereme jako dnešní standard. Váš nákup si z obchodu pohodlně odnesete do auta na parkovišti přímo u budovy Skicentrum EDEN.

  • Je ve Skicentru k dispozici Wi-Fi?

Ano, pro naše zákazníky nabízíme Wi-Fi  zdarma, a navíc i možnost shlédnout například probíhající sportovní zápas, seriál, či jiný pořad v TV umístěné v prodejně. Abyste se u nás cítili jako doma, můžete si dát skvělou kávu, čaj, anebo i něco ostřejšího.

  • Jak se k vám dostaneme?

Kromě bezproblémového parkování vašeho automobilu můžete využít ekologický transport městskou dopravou: prodejna se nachází pouhé 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Slavia (linky 2, 4, 5, 6, 7, 13, 14, 17, 21, 22, 24) a 3 minuty chůze od autobusové zastávky Slavia v přilehlé ulici (linky 136, 150). Mapu pro orientaci naleznete ZDE v kontaktech.

PŮJČOVNA

  • Půjčujete i běžky anebo snowboardy?

Toto vybavení je mimo naše dispozice, ovšem v sortimentu pro sjezdové lyžování nabízíme velký výběr různých značek a velikostí pro muže, ženy i děti. Společným prvkem je vždy kvalita.

  • V jakém rozmezí se pohybuje cena za půjčení vybavení?

Ceník půjčovny naleznete ZDE, pod ním se nachází detailní informace o podmínkách půjčovny i rezervacích. V případě, že nenaleznete na svůj dotaz odpověď v sekci půjčovny, neváhejte nás kontaktovat.

SERVIS

  • Servisujete na počkání?

V případě nutnosti co nejrychlejšího servisu záleží na typu úkonu a naší momentální kapacitě. Vše vám rádi sdělíme telefonicky anebo emailem, kontakty naleznete ZDE.

  • Servisujete lyže i snowboardy?

Ano,  postaráme se o obojí vybavení k vaší plné spokojenosti.